Správa, vymáhání a odkup pohledávek

poh_cap

Pokud máte zkušenost s neplatícím subjektem, který vám dluží finanční částku a nemá se k zaplacení, obraťte se na profesionální firmu, která je spolehlivým partnerem nejen pro vaše podnikání.

Firma I.B.S.A. – czech, s.r.o. nabízí své spolehlivé služby v oblasti správy, vymáhání a odkupu pohledávek. Služby zahrnují administrativní zpracování podkladů k pohledávkám, celkové vyhodnocení a přibližné ocenění pohledávek a konzultace o dalším postupu, následná realizace pohledávek.

Řešíme a nabízíme komplexní služby pro mimosoudní i soudní řešení pohledávek s následnou exekucí a to nejen pro firmy, sdružení, bankovní sektor, ale také pro soukromé osoby. Naše poradenská činnost, administrativní služby pro podnikatele v oblasti inkasa pohledávek je spolehlivá a na profesionální úrovni.

Mezi hlavní body správy, vymáhání a odkupu pohledávek patří:

 • Mimosoudní vymáhání pohledávek / exekuce
 • Správa pohledávek
 • Inkaso pohledávek
 • Dlužník / dluhy
 • Nesplacené pohledávky
 • Dohoda o uznání dluhu
 • Navíc spolupracujeme s renomovanou právní kanceláří

Využijte naší služby mimosoudního vymáhání pohledávek. Čím dříve pohledávku po splatnosti předáte, tím budete mít vyšší šanci, že dlužník uhradí svůj dluh.  Soudní a exekuční vymáhání by měla být až ta poslední možnost jak dostat své finance zpět

Služby v oblasti správy, vymáhání a odkupu pohledávek od firmy I.B.S.A. – czech, s.r.o. vám také zaručí odkup vašich pohledávek. Odkup pohledávek je realizován na základě smlouvy o postoupení pohledávek v souladu s ustanovením § 524 a násl. Občanského zákoníku.

Nezaplatili vám za zboží? Potřebujete poradit? Nabízíme kompletní služby v oblasti správy, vymáhání a odkupu pohledávek, zavolejte nám!

 • Další informace

  Vítáme Vás na stránkách inkasní společnosti I.B.S.A. – czech, s.r.o.

  Potýkáte se s problematikou neuhrazených pohledávek?
  Hledáte účinná řešení, jak vymáhat své pohledávky po splatnosti?

  Zpracováváte strategii a postup pro vyjednávání s dlužníkem?

  My máme řešení!!!
  Naší specializací je vymáhání pohledávek mimosoudní cestou prostřednictvím přímé komunikace s dlužníkem.

  Správa, vymáhání a odkup pohledávek. Komplexní služby pro mimosoudní i soudní řešení pohledávek s následnou exekucí, jak pro firmy, sdružení, bankovní sektor, tak pro soukromé osoby. Poradenská činnost, administrativní služby pro podnikatele v oblasti inkasa pohledávek. Call Centrum. Působnost po celé ČR. Detektivní služby.
  Obecně platí, že čím je pohledávka starší, tím se nejen hůře vymáhá, obchoduje, ale především klesá její hodnota.
  Zakládáme si na individuálním přístupu a proto má naše práce mnohonásobně efektivnější výsledky než inkasní společnosti, které fungují na bázi neosobního přístupu k dlužníkovi tj. pouze psaní upomínek a telefonování.

  Jak začít s námi spolupracovat?

  Nejjednodušší je domluvit si osobní schůzku v sídle naší společnosti, telefonicky nebo e-mailem (detaily naleznete v sekci KONTAKTY).
  Na schůzku si prosím připravte kopie dokumentů vztahujících se k pohledávce. Zároveň Vás žádáme i o všechny potřebné informace a detaily související jak se vznikem pohledávky, tak i s dlužníkem.
  Za tuto schůzku ani během ní nic neplatíte!

  Kdo jsme a co nabízíme:

  Jsme přední společností na trhu s pohledávkami, specializujeme se na správu, vymáhání a odkup pohledávek v České republice i zahraničí. Zakládáme si na individuálním přístupu a proto má naše práce mnohonásobně efektivnější výsledky než inkasní společnosti, které fungují na bázi neosobního přístupu k dlužníkovi tj. pouze psaní upomínek a telefonování

  Štve vás nesplacená pohledávka?

  Prodejte nám ji! Zařizujeme odkup pohledávek. Už nemusíte se kvůli svým klientům dostávat do druhotní platební neschopnosti.

  Máte dluh a nedaří se vám dluhy splácet?

  Využijte našich služeb! Přebereme na sebe váš dluh a nastavíme vám splátkový kalendář nebo vám pomůžeme s likvidací společnosti a tím vás zbavit všech dluhů.