Správa, vymáhání a odkup pohledávek

poh_capVítáme Vás na stránkách inkasní společnosti I.B.S.A. czech spol. s.r.o.

Potýkáte se s problematikou neuhrazených pohledávek?
Hledáte účinná řešení, jak vymáhat své pohledávky po splatnosti?

Zpracováváte strategii a postup pro vyjednávání s dlužníkem?
My máme řešení!!!
Naší specializací je vymáhání pohledávek mimosoudní cestou prostřednictvím přímé komunikace s dlužníkem.

Správa, vymáhání a odkup pohledávek. Komplexní služby pro mimosoudní i soudní řešení pohledávek s následnou exekucí, jak pro firmy, sdružení, bankovní sektor, tak pro soukromé osoby. Poradenská činnost, administrativní služby pro podnikatele v oblasti inkasa pohledávek. Call Centrum. Působnost po celé ČR. Detektivní služby.
Obecně platí, že čím je pohledávka starší, tím se nejen hůře vymáhá, obchoduje, ale především klesá její hodnota.
Zakládáme si na individuálním přístupu a proto má naše práce mnohonásobně efektivnější výsledky než inkasní společnosti, které fungují na bázi neosobního přístupu k dlužníkovi tj. pouze psaní upomínek a telefonování.

Jak začít s námi spolupracovat?
Nejjednodušší je domluvit si osobní schůzku v sídle naší společnosti, telefonicky nebo e-mailem (detaily naleznete v sekci KONTAKTY).
Na schůzku si prosím připravte kopie dokumentů vztahujících se k pohledávce. Zároveň Vás žádáme i o všechny potřebné informace a detaily související jak se vznikem pohledávky, tak i s dlužníkem.
Za tuto schůzku ani během ní nic neplatíte!

Kdo jsme a co nabízíme

Jsme přední společností na trhu s pohledávkami, specializujeme se na správu, vymáhání a odkup pohledávek v České republice i zahraničí. Zakládáme si na individuálním přístupu a proto má naše práce mnohonásobně efektivnější výsledky než inkasní společnosti, které fungují na bázi neosobního přístupu k dlužníkovi tj. pouze psaní upomínek a telefonování

Štve vás nesplacená pohledávka?

Prodejte nám ji! Zařizujeme odkup pohledávek. Už nemusíte se kvůli svým klientům dostávat do druhotní platební neschopnosti.

Máte dluh a nedaří se vám dluhy splácet?

Využijte našich služeb! Přebereme na sebe váš dluh a nastavíme vám splátkový kalendář nebo vám pomůžeme s likvidací společnosti a tím vás zbavit všech dluhů.