Bezpečnostní agentura

BA2

Naši zkušení zaměstnanci zajistí spolehlivou a bezpečnou formu ochrany. Navrhneme vhodné řešení a spolu s klientem dohodneme podmínky, které budou reálné a vhodné pro obě strany. Dbáme na bezpečnost klientů, blízkého okolí, ale i svou.

Jsme profesionálové ve svém oboru, přesvědčte se sami.

Naše služby

 • Fyzická ostraha objektů

  Fyzická ostraha objektů

  Pracovníci naší bezpečnostní agentury zajišťují ostrahu objektů jak vnější, tak i vnitřní. Cílem naší práce je zabránit nežádoucímu vniknutí do vašeho objektu, zabránit krádeži nebo úmyslnému poškozování majetku, požáru apod. Ostrahu objektů zajišťujeme rovněž pravidelnými obchůzkami, při kterých dochází k důsledné kontrole objektu. Tyto obchůzky jsou kontrolovány díky obchůzkovému systému.

  Pokud mají do areálu povolen vjezd určitá vozidla nebo osoby, naši zaměstnanci dodržují jasně stanovená pravidla, která si obě strany předem domluví. Je velmi důležitá kontrola a regulace pohybu vozidel a osob v objektu. Jde zejména například o dodržování zákazu kouření v areálu nebo odcizení materiálu apod. Zjištěné skutečnosti pečlivě zaznamenáváme.

  Ostrahu objektu neponecháváme náhodě, každý detail je pro nás důležitý stejně jako spokojenost klienta. Věnujeme maximální pozornost potřebám klienta a jeho přání také respektujeme.

  Spolehlivost, bdělost, profesionalita a důvěra.

 • Ochrana osob a majetku

  Naše bezpečnostní agentura zajišťuje ochranu osob a ochranu majetku. Cílem našich služeb v oblasti ochrany osob a majetku je eliminace bezpečnostních rizik a maximálně se zaměřit na bezpečnost chráněné osoby nebo majetku.

  Mnohé případy ochrany osob vyžadují přítomnost ochranky a to nepřetržitě. Naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni, absolvují psychické i fyzické testy a jsou připraveni k řešení mimořádných situací.

  Jsme diskrétní, spolehliví, rychlí a flexibilní. Jsme přesně tam, kde je to zapotřebí.

  Cílem naší ochrany osob je, aby se klient cítil v bezpečí.

  Aby náš klient měl klidný spánek, aby měl své blízké a majetek v bezpečí, jsme tu my a naše bezpečnostní agentura. Ochrana osob a majetku je naše práce, kterou vykonáváme spolehlivě, kvalitně a s otevřenýma očima. Investice do fyzické ochrany osob nebo ochrany majetku se určitě vyplatí, už vzhledem k tomu, že chráníme nejen váš majetek před nezvanými hosty či vandaly, ale především chráníme vaše životy a životy vašich blízkých.

  Neváhejte a zavolejte nám! Jsme tady pro vás!

  Naše oblast působení je zaměřena především na Praha, Praha a okolí, střední Čechy a jsme schopni nabídnout své služby i po celé ČR.

 • Přeprava cenin a finanční hotovosti

  Naše bezpečnostní agentura vám ať už jednorázově nebo pravidelně zabezpečí jako doprovod přepravu cenin nebo finanční hotovosti. Přeprava finanční hotovosti a cenin je v naší firmě přepravována dle všeobecně závazných a platných předpisů, zejména s přihlédnutím k zásadám ČNR č. 283/1991 Sb.

  Při přepravě cenin a finanční hotovosti vycházíme z důkladné analýzy všech bezpečnostních aspektů. Tyto služby vykonává náš spolehlivý tým pracovníků, kteří jsou odborně proškoleni a řídí se platnými směrnicemi danými pro tuto službu.

  Přepravu cenin a finanční hotovosti provádíme speciálně upravenými vozy. Jsme také pojištěni pro případ nečekaných komplikací při přepravě cenin a finanční hotovosti.

  Kladné reference našich spokojených klientů jsou zárukou dobře odvedené práce, kvalitního a rychlého servisu a bezpečnosti především.

  S námi budete Vy i Vaše finance v bezpečí!

 • Ostraha společenských akcí

  Každá ostraha ať už ostraha osob či ostraha společenských akcí  je zajímavá, velmi zodpovědná a svým způsobem i specifická práce. Všichni zúčastnění i organizátoři především chtějí, aby každá taková akce proběhla  vpořádku a bez konfliktů.

  Všechny podobné akce by se měli naplánovat dopředu, aby se předešlo nepříjemným situacím. Hodně záleží také na okolnostech a na požadavcích organizátorů.

  Jde zejména o společenské akce, jako jsou:

  • Plesy
  • Firemní večírky a oslavy
  • Promo akce
  • Diskotéky aj.

  Nejen ostraha společenských akcí musí být bdělá, musí umět včas zasáhnout a poradit si v dané situaci. Každý člen našeho týmu má svůj úbor, který se hodí k dané akci

 • Ostraha sportovních akcí

  Sportovní utkání či sportovní hry jsou stále velmi oblíbené. Našim úkolem je ochrana všech účastníků sportovních akcí. Úzce spolupracujeme s organizátory sportovních akcí a oboustranně si domluvíme podmínky. Ostraha sportovních akcí je velmi důležitá už z toho důvodu, že se jich velmi často účastní i děti.

  Nejproblémovější jsou sportovní utkání, zejména fotbalové. Prací našich zaměstnanců předchází samotná kontrola diváků a to již před vstupem na stadion. Není dovoleno nosit alkohol, drogy, hole, skleněné lahve, různé zápalné látky podobně.

  Našim úkolem je nejen ostraha sportovních akcí, ale také pravidelná pochůzka během utkání, pomáháme i handicapovaným účastníkům dostat se na správné místo.

  Pravidelné proškolování, bdělost, profesionalita a fyzická odolnost je nedílnou součástí naší práce.

  Naše pole působnosti je především v Praze, středních Čechách, ale působíme také v rámci celé ČR.

 • Ostraha kulturních akcí

  Využijte naši dlouholetou zkušenost, jsme profesionálové ve svém oboru a máme spolehlivý rychlý tým. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a s profesionalitou přistupujeme i k ochraně účinkujících a zúčastněných na každé kulturní akci. Zajistíme plynulý chod celé kulturní akce.

  Naši pracovníci spolehlivě zajistí ochranu kulturních akcí, VIP akcí. Způsob zajištění maximální ochrany je předem konzultováno s klientem v souladu s pravidly. Jsme schopni zajistit i ochranu skupin lidí, kteří se na kulturní akci podílejí, například zvukaři na koncertech, …

  Ostraha kulturních akcí zahrnuje ochranu zejména:

  • Na koncertech
  • Na filmových nebo divadelních představeních
  • Na autogramiádách
  • Na vernisážích či výstavách aj.

  Jsme firma s dlouholetou tradicí a odbornými zkušenostmi. Máme spolehlivý tým pracovníků a naše práce, jako ochrana osob, ochrana majetku, ochrana kulturních akcí, ochrana sportovních akcí, je pro nás koníček.

 • Identifikace biologických stop, analýza DNA

  Každá detektivní práce je vlastně tak trochu i mravenčí práce. Naše bezpečnostní agentura se zabývá i detektivní prací a i zde využijeme svou ostražitost, bdělost, píli a dlouholeté zkušenosti.

  Rozvoj využívání analýzy DNA je v dnešní moderní době běžnou praxí. Naše bezpečnostní agentura zajišťuje profesionální analýzy biologických stop, ze vzorku DNA zajistíme celkový rozbor. Analýzy jsou získávány například pro účely soudního řízení, určení otcovství, identifikaci osob aj. Mezi biologické stopy patří krev, sliny, vlasy, chlupy a podobně.