Školící a výcvikové středisko

Nabízíme volné prostory pro semináře, školení, kurzy a přednášky s různou tématikou, které jsou určeny nejen pro osobní strážce, detektivy, bezpečnostní pracovníky, nebo management společnosti.

Školící a výcvikové středisko je zaměřeno především na komerční bezpečnost,taktické a speciální kurzy, kurzy sebeobrany, sebeobrana pro ženy (Praha), střelecké kurzy, zdravotnické kurzy, zážitkové kurzy, manažerské kurzy, prevence kriminality, společenské kurzy, bezpečnost seniorů, BOZP, kurz fotografování pro detektivy.

I.B.S.A. – czech,  s.r.o. – to je spolehlivost, diskrétnost a loajalita.

Aktuální školení, semináře a kurzy naleznete ZDE

  • Další informace

    Školící a výcvikové středisko

    Společnost I.B.S.A. – czech, s.r.o. zařadila do svého vzdělávacího programu na zvyšování odborné úrovně svých zaměstnanců školení, přednášky a kurzy, které časem rozšířila i pro širokou veřejnost. Od založení sekce Školícího a výcvikového střediska, které vzniklo, v roce 2008 proškolila úspěšně stovky zájemců o zvyšování své profesní úrovně.

    Témata školení, přednášek a kurzů jsou převážně zaměřena na komerční bezpečnost, ať už pro osobní strážcedetektivybezpečnostní pracovníky, nebo management společnosti. Ostatní témata jsou z oborů zdravotnických, daňových, účetních, vymáhání pohledávek, psychologie a dalších.

    Aktuální školení, semináře a kurzy naleznete ZDE