Pult centrální ochrany/Zásahová jednotka

Pocit bezpečí je jeden z mnoha důležitých faktorů současnosti lidské společnosti. Naše firma I.B.S.A. – czech nabízí svým klientům kompletní servis služeb v oblasti centrální ochrany osob i objektů. Jsme jedničkou ve svém oboru a naše dlouholeté zkušenosti nás posouvají v žebříčku úspěšnosti stále kupředu.

V této sekci nabízíme dále pult centrální ochrany, zásahové jednotky, patrolaci, kontrolu objektů, pořádkovou službu, připojení objektů.  Všichni zaměstnanci společnosti I.B.S.A. – cezch jsou pravidelně proškolováni a jejich výběru předchází řádné zkoušky a testy. Nic neponecháváme náhodě a snažíme se svým klientům vyhovět ve všech směrech.

Naše služby jsou profesionální a spolehlivé, ať se již jedná o pult centrální ochrany nebo o zásahovou jednotku. Bezpečnost je pro nás stejně důležitá jako vzduch, který společně dýcháme. Jsme schopni zajistit například pro vaši obec či město pořádkovou službu při různých sportovních akcích nebo bezpečnostní dohled na přechodech pro chodce u škol a školek.

Potřebujete – li monitoring servisních správ nebo pravidelné revize a kontroly, neváhejte a zavolejte nám! Společnost I.B.S.A. – czech  je tu pro vás.

  • Další informace

    Pult centrální ochrany/Zásahová jednotka

    Standardní elektrické zabezpečovací signalizace (EZS) zakončené jen sirénou nebo v lepším případě signalizací na vašem mobilním telefonu jsou v praxi při reálném řešení napadení vašeho majetku nedostačující…

    Proto Vám nabízíme napojení vašeho objektu na moderní multifunkční dohledové centrum – PULT CENTRÁLNÍ OCHRANY (MDC-PCO). Na tomto pracovišti jsou všechny připojené objekty monitorovány 24 hodin denně, 7 dní v týdnu 365 (366) dní v roce, zajišťován pravidelný servis a údržba a v případě neoprávněného vniknutí do objektu je okamžitě vysíláno na místo výjezdové vozidlo. Činnost MDC vhodně doplňuje zajištění komplexních služeb v oblasti ochrany osob, majetku, efektivního monitoringu, dohledu, servisu, přenosu informací, ochrany dat a osobních údajů, řešení krizových situací, havárií vody, plynu, výpadků elektřiny.

    V neposlední řadě toto pracoviště osvědčují i výsledky a historie provozu dispečinku. Bylo vytvořeno takovéto jedinečné pracoviště a je neustále doplňováno o nové služby a vyvíjeno dle posledních standardů a technických možností. I přes tuto špičkovou kvalitu a certifikaci, je PCO-ARC určeno pro všechny typy objektů – od objektů vysoké bezpečnosti/ důležitosti, přes běžné komerční objekty, objekty státní správy až po byty a rodinné domy.