Správa a údržba nemovitostí

správa nemovitostiNaše společnost I.B.S.A. – czech je připravena Vám poskytnout facility management, neboli komplexní služby související s provozem a správou objektů, nemovitostí a majetku včetně poradenství. Služby jsou přímo podřízeny komplexnímu servisu budov s vyváženým poměrem ceny a kvality.  Naší prioritou v této oblasti je profesionalita, pružnost, spolehlivost a především orientace na zákazníka.

Proto Vám nabízíme převzetí, či spravování vašeho majetku (Správa bytových domů, sdružení vlastníků bytových jednotek, bytové družstva, úřady, firmy, areály, instituce…)  do naší správy a to konkrétně divize facility managementu. Na těchto pracovištích mohou být všechny objekty připojené na monitorovány 24 hodin denně, 7 dní v týdnu 365 (366) dní v roce, zajišťován pravidelný servis a údržba a v případě neoprávněného vniknutí do objektu je okamžitě vysíláno na místo výjezdové vozidlo, vzhledem k tomu, že naší další silnou součástí, je moderní multifunkční dohledové centrum – PULT CENTRÁLNÍ OCHRANY.

 

Proč zvolit právě facility management:

  • Jeden manager k zajištění všech služeb
  • Diversifikace rizika smluvních vztahů v případě vypovězení jedné ze služeb
  • Sdružení služeb => jednotná marže => úspora nákladů
  • Přibývá domů v kterých se nikdo nechce ujmout vedení domu, ale na druhou stranu mají strach předat vedení domu neznámé firmě