Správa a údržba nemovitostí

správa nemovitostiNaše společnost neustále zvyšuje odbornou úroveň svých zaměstnanců a zvyšuje kvalitu poskytovaných služeb. Mezi služby v oblasti správy a údržby nemovitostí patří samotná správa nemovitostí, údržba nemovitostí, údržba pozemků, revizní činnost, požární bezpečnost a BOZP, úklid objektů a větších prostor, revize kotelen / úklid kotelen. Ke své práci využíváme nejmodernější informační technologie, moderní výpočetní techniku a náš profesionální tým splňuje všechny podmínky kvalitní a pečlivě odvedené práce.

Správa a údržba nemovitostí je je komplexní činnost, kde pomáháme svým klientům řešit různé situace se zabezpečením majetku a naše dlouholeté zkušenosti nás již posunuli na hranice svých možností a vybudovali jsme si tak pevnou pozici v oboru správy a údržby majetku.

Pokud poptáváte služby pro váš dům, neváhejte a kontaktujte nás, kontaktujte firmu I.B.S.A. – czech!

 • Další informace

  Správa a údržba nemovitostí

  Naše společnost I.B.S.A. – czech je připravena Vám poskytnout facility management, neboli komplexní služby související s provozem a správou objektů, nemovitostí a majetku včetně poradenství. Služby jsou přímo podřízeny komplexnímu servisu budov s vyváženým poměrem ceny a kvality.  Naší prioritou v této oblasti je profesionalitapružnostspolehlivost a především orientace na zákazníka.

  Proto Vám nabízíme převzetí, či spravování vašeho majetku (Správa bytových domů, sdružení vlastníků bytových jednotek, bytové družstva, úřady, firmy, areály, instituce…)  do naší správy a to konkrétně divize facility managementu. Na těchto pracovištích mohou být všechny objekty připojené na monitorovány 24 hodin denně, 7 dní v týdnu 365 (366) dní v roce, zajišťován pravidelný servis a údržba a v případě neoprávněného vniknutí do objektu je okamžitě vysíláno na místo výjezdové vozidlo, vzhledem k tomu, že naší další silnou součástí, je moderní multifunkční dohledové centrum – PULT CENTRÁLNÍ OCHRANY.

   

  Proč zvolit právě facility management:

  • Správa a údržba nemovitostí je pro nás jednou z hlavních činností
  • Jeden manager k zajištění všech služeb
  • Diversifikace rizika smluvních vztahů v případě vypovězení jedné ze služeb
  • Sdružení služeb => jednotná marže => úspora nákladů
  • Přibývá domů v kterých se nikdo nechce ujmout vedení domu, ale na druhou stranu mají strach předat vedení domu neznámé firmě