• Školící a výcvikové středisko

  Společnost I.B.S.A. – czech, s.r.o. zařadila do svého vzdělávacího programu na zvyšování odborné úrovně svých zaměstnanců školení, přednášky a kurzy, které časem rozšířila i pro širokou veřejnost. Od založení sekce Školícího a výcvikového střediska, které vzniklo, v roce 2008 proškolila úspěšně stovky zájemců o zvyšování své profesní úrovně.

  Témata školení, přednášek a kurzů jsou převážně zaměřena na komerční bezpečnost, ať už pro osobní strážcedetektivybezpečnostní pracovníky, nebo management společnosti. Ostatní témata jsou z oborů zdravotnických, daňových, účetních, vymáhání pohledávek, psychologie a dalších.

  Aktuální školení, semináře a kurzy naleznete ZDE

 • Střelnice

  Historie STŘELNICE PRAHA sahá do roku 1993, kdy byla otevřena v Praze 8 Čimicích první videoprojekční střelnice ve východní Evropě firmou Walter. Jednalo se o původní belgickou technologii firmy Browning verze video-shooting vss, která ve státě svého vzniku byla využívána pro střelecký výcvik policie.

  V roce 2004 přešla střelnice pod společnost SCSA Security s.r.o., která provozuje střelnici dodnes a stále pracuje na její modernizaci. V současnosti je střelnice již plně digitalizována.

21