Zabezpečovací  a slaboproudé systémy

Pro ochranu svého majetku, ale především svou ochranu vám naše firma I.B.S.A. – czech nabízí spolehlivé zabezpečovací systémy. Dnes existují inteligentní domy, které jsou nejen v drátové, ale i bezdrátové variantě a nabízí svým majitelům luxusní a jednoduché ovládání komponentů k tomu určených. Mohou to být například pohybová čidla, bezpečnostní kamery, elektronická zabezpečovací signalizace (EZS), kamerové systémy (CCTV), systémy kontroly vstupu a docházky (ACS), elektronická požární signalizace (EPS), strukturovaná kabeláž (DTS), vyvolávací systém (VVS), jednotný čas, domácí audio a video telefony, systémová integrace, malá automatizace, měření a regulace.

 

Pokud potřebujete připojení kamerových systémů, pohybová čidla nebo bezpečnostní kamery neváhejte a zavolejte nám. Rádi vám poradíme, pomůžeme! S námi bude váš majetek a vy v bezpečí!

  • Další informace

    Zabezpečovací  a slaboproudé systémy

    Veškeré bezpečností  a slaboproudé systémy lze instalovat jednotlivě nebo komplexně a hlavně v souladu s ČSN, směrnicemi EU, předpisy a zákonem. Záleží na bezpečnostním posouzením a  záměru klienta, který daný objekt, rizikový prostor (průmyslové objekty, bankovní instituce, budovy státní správy, dům, rekreační zařízení, sportovní areály, atd.) chce zabezpečit a monitorovat na certifikovaném dispečinku PCO.

    Dále je možné počítat s možností napojením těchto systémů společně například s EZS (PZTS), EPS na PCO a operátoři PCO tím získají možnost trvale a profesionálně vyhodnotit příčinu a rozsah poplachu na objektu a mohou neprodleně předávat informace oprávněným osobám zákazníka, vyslat výjezdovou skupinu pro kontrolu, nebo řešit problém prostřednictvím IZS, daného objektu.

    Zabezpečte životy, zdraví a majetek. Již viditelně umístěné kamerové systémy působí preventivně a svou přítomností odradit nejednoho potencionálního zloděje či vandala. Využijte možnost moderní technologie.