KURZ Základy manipulace a střelby z krátké zbraně

ZÁKLADY MANIPULACE A STŘELBY Z KRÁTKÉ ZBRANĚ
Kurz proběhne 30.5.2017                                                                      Cena kurzu pro veřejnost: 2.800.- Kč
od 10.00 hodin do 18.00 hodin                                      Cena kurzu pro studenty a NNO (NGO): 2.500.- Kč                                                           
Místo konání: Praha 9, Poděbradská 88/55                  Cena kurzu pro členy AOS ČR a ČKDS: 2.000.- Kč

 

Studentská sleva platí pro studenty středních a vysokých škol do dovršení věku studenta 26 let. Studium se prokazuje platnou studentskou kartou, nebo potvrzením o studiu a průkazem totožnosti.

 

 

Kurz je vhodný pro širokou veřejnost. Kurzu se mohou zúčastnit ženy i muži od věku 18 let. Kurzu se mohou zúčastnit i zájemci, kteří nejsou držiteli zbrojního průkazu.

Teoretická část kurzu probíhá v zasedací místnosti společnosti I.B.S.A. – czech, v Praze 9 Hloubětíně, praktická část na kryté střelnici v Čestlicích.

 

V kurzu poznáte různé typy střelných zbraní (pistole Glock, ČZ, revolvery Colt, SW a další), naučíte se bezpečné ovládání a manipulaci se zbraní, základní střelecké techniky, rozebírat, čistit a skládat zbraň, vyzkoušíte si střelecké postoje, dýchání, úchop, tasení z pouzdra a zamíření na cíl. Výuka střelby bude probíhat jak střelbou jednou rukou, tak obouruč.

 

Na kurz budete potřebovat pohodlné oblečení, vhodné na střelnici, pevnou obuv, opasek. Účastníci, kteří vlastní zbrojní průkaz, krátkou střelnou zbraň, pouzdro na zbraň a zásobníky, střelecké pomůcky, náboje do vlastní zbraně, můžete si přinést vlastní. Ostatním vše zapůjčíme. Střelivo v počtu 100ks bude možné zakoupit na místě (100 ks nábojů 9 mm Luger 500 Kč).

 

Cena kurzu zahrnuje: přednášku, výuku, poplatky na střelnici, půjčení zbraně, půjčení střeleckých pomůcek (brýle, sluchátka, terče, záslepky).

 

 

Absolventi kurzu obdrží certifikát.

 

 

Hlavní instruktor: Mgr. Pavel Caprata, MBA

 

Přihláška a více informací na kurzy.aoscr.cz